Zvolte si typ nemovitosti

O nás

 • 1. Nabídka nemovitosti či bytu

  Zákazník nabídne svůj byt či nemovitost prostřednictvím telefonu, e-mailu či osobně v kanceláři společnosti.
 • 2. Prohlídka nemovitosti, pořízení fotodokumentace

  Vyškolený realitní makléř v doprovodu vlastníka navštěvuje nemovitost, pořizuje fotodokumentaci a zjišťuje právní vztahy týkající se nemovitosti.
 • 3. Uzavření spolupráce

  Realitní makléř s vlastníkem uzavírá smlouvu o zprostředkování. Tato smlouva je uzavírána v režimu výhradním nebo nevýhradním. Obě varianty spolupráce zahrnují různý výčet služeb realitní kanceláře.
 • 4. Prezentace nemovitosti

  Nemovitost je nabízena kupujícím, dále je prezentována na realitních serverech a na webových stránkách RK.
 • 5. Prohlídka nemovitosti se zájemci

  Zájemci v doprovodu realitního makléře navštěvují nemovitost, jsou seznámeni s faktickým a právním stavem nemovitosti. Současně jsou jim sdělena specifikace prodeje daného obchodního případu.
 • 6. Blokace nemovitosti kupujícímu

  Realitní makléř uzavírá s kupujícím rezervační smlouvu, jsou upřesňovány platební podmínky a kupující skládá rezervační poplatek.
 • 7. Uzavření kupní smlouvy

  V sídle realitní kanceláře je po předchozím odsouhlasení textu uzavřena mezi prodávajícím a kupujícím kupní smlouva.
 • 8. Výplata kupní ceny, hypotéka

  Kupujícím je zaplacena kupní cena. V případě platby kupní ceny prostřednictvím hypotéky je kupujícímu doporučen náš finanční poradce, který provede optimalizaci záměru a zajišťuje výhodný úvěr (spolupráce s 11 bankami).
 • 9. Předání nemovitosti

  Za doprovodu realitního makléře je nemovitost předána kupujícímu, jsou provedeny odečty všech dostupných médií a je sepsán řádný protokol o předání nemovitosti.

Glanc REAL Servis s.r.o. - o společnosti

Dnes je trh přesycen realitními kancelářemi, pro které však není prioritou zákazník, ale jen obchod, který se provádí bez ohledu na klientovu spokojenost či bez jakéhokoliv osobního přístupu.

My jsme jiní! Máme 19 let zkušeností, specializujeme se na prodej nemovitostí, používáme moderní postupy, nabízíme komplexní služby, uděláme pro Vás maximum.

Jestliže hledáte seriózní přístup, rychlost ve vyřízení zakázek, kvalitu, kterou vám můžeme zaručit obraťte se na naši rodinnou realitní kancelář s tradicí již od roku 2005, se zaměřením na Brno město a Brno – venkov. Pomůžeme vám s prodejem Vaší nemovitosti, koupí nebo pronájmem nového bytu, domu či pozemku. Ať už hledáte nový domov snů, potřebujete výhodně, rychle a bezpečně prodat vaší nemovitost, nebo potřebujete pomoc s exekucemi a dluhy, jsme připraveni vám pomoci.

 

Dejte nám tip na prodej nemovitosti a my vám vyplatíme 15% provize

Vyplatíme Vám odměnu za doporučení klienta, který prodává svoji nemovitost .
Zprostředkovatelská odměna pro Vás činí 15% z provize RK.

Co pro vás zajistíme?

O celý průběh obchodu se staráme od začátku až do konce a naše práce končí předáním nemovitosti po provedení vkladu na příslušném Katastrálním úřadě, sepsáním předávacího protokolu a přepisem médií.
Prodání nemovitosti není pouze o inzerci na internetu, či realitních časopisech a novinách
Náš makléř Vás seznámí s celým procesem prodeje nemovitosti, bude se Vám a Vaši nemovitosti věnovat pouze plně jeden makléř

Právní služby

Kromě nabídky nemovitostí poskytujeme také kompletní právní servis. Pro prodávající jsou veškeré naše služby zcela zdarma.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, naši realitní kancelář.

Financování

Našim klientům rádi pomohou naši finanční poradci.
Dozvíte se, co můžete udělat pro to, abyste ušetřili desetitisíce korun a Váš čas. Finanční poradce Vám bude k dispozici a pomůže Vám se všemi potřebnými kroky.
Navštivte nás na našem kontaktním místě: Pěkná 55, Brno nebo zašlete svůj dotaz na adresu: kolblova@glancreal.cz nebo volejte či pište sms na tel. číslo: 774 489 500.

Potřebujete prodat nemovitost?
Pomůžeme vám

Neváhejte nás kontaktovat

Jestliže hledáte seriózní přístup, rychlost ve vyřízení zakázek a kvalitu, kterou vám můžeme zaručit, obraťte se na naši rodinnou realitní kancelář s 15ti letou tradicí se zaměřením na Brno město a Brno venkov. Pomůžeme vám s prodejem Vaší nemovitosti, koupí nebo pronájmem nového bytu, domu či pozemku. Ať již si přejete nový domov snů, potřebujete výhodně, rychle, bezpečně prodat vaší nemovitost, nebo pomoc s exekucemi a dluhy, jsme připraveni vám pomoci.Mám zájem o spolupráci