Prodej chalupy Vilémovice

1.200.000 Kč
Celkem 9 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Silviana Kölblová
Silviana Kölblová
telefon: +420774489500
kolblova@glancreal.cz

Prodej chalupy Vilémovice

1.200.000 Kč
Popis nemovitosti:

V zastoupení majitele nabízíme chalupu v obci Vilémovice obklopenou přírodou a dobrou dostupností do Blanska. Jedná se o dřevěnou stavbu cca 60 m2, (dle zápisu na LV k nemovitosti skutečná ZP činí 442 m2), která je ve velmi špatném stavu, a nachází se na vlastním pozemku, který je situován v mírném jihozápadním svahu o celkové ploše 692 m2 . Obec Vilémovice se nachází přímo v CHKO Moravský kras. Jedná se o unikátní lesnaté území s mnoha krasovými jeskyněmi. Příjezd k pozemku je po nové obecní komunikaci. Stavba je napojena na obecní vodovod a el.energii 220V. Na obecní kanalizaci a plyn je možnost připojení. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.
V okolí obce se nachází velké množství turistických a cykloturistických tras, které jsou přímo napojeny na stezky vedoucí do Moravského krasu. ZŠ, MŠ a obchod se nachází v obci Jedovnice vzdálené pouhé 3 km. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Blansko vzdálené 11 km., kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Dopravní spojení zajišťují autobusy IDS JMK.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
20025
Typ domu:
Chata
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Vilémovice
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
692 m2
Plocha zastavěná:
442 m2
Plocha užitná:
60 m2
Plocha podlahová:
60 m2
Stav objektu:
Špatný
Konstrukce:
dřevěná
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
2|approximate|Vilémovice, okres Blansko, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Vilémovice, okres Blansko, Czech Republic

Potřebujete prodat nemovitost?
Pomůžeme vám

Neváhejte nás kontaktovat

Jestliže hledáte seriózní přístup, rychlost ve vyřízení zakázek a kvalitu, kterou vám můžeme zaručit, obraťte se na naši rodinnou realitní kancelář s 15ti letou tradicí se zaměřením na Brno město a Brno venkov. Pomůžeme vám s prodejem Vaší nemovitosti, koupí nebo pronájmem nového bytu, domu či pozemku. Ať již si přejete nový domov snů, potřebujete výhodně, rychle, bezpečně prodat vaší nemovitost, nebo pomoc s exekucemi a dluhy, jsme připraveni vám pomoci.Mám zájem o spolupráci